Տնտեսական Երևանում կկառուցվի երկու նոր շրջանցիկ ճանապարհ. քաղաքապետարան․ Տեսանյութ infomitk@gmail.com 05/04/2024 1 min read Երևանի քաղաքապետարանից տեղեկացնում են, որ մայրաքաղաքում կկառուցվի երկու նոր շրջանցիկ ճանապարհ՝ Թբիլիսյան խճուղուց դեպի Եղվարդի խճուղի և Աճառյան փողոցից՝ Ռուբինյանց փողոց: Մանրամասները՝ քաղաքապետարանի տրամադրած տեսանյութում: Related Post navigation Previous Աջափնյակի դատարանի շենքի մոտ կատարված սպանության փորձի նյութերն ուղարկվել են դատարան. 40-ամյա տղամարդը կալանավորվել էNext Հետապնդել, ապա ատրճանակի սպառնալիքով գումար են հափշտակել 17-ամյա պատանուց Բաց մի թողեք 1 min read Տնտեսական Շուրջ 69 մլրդ դրամի ներդրում 2025-ին՝ էլեկտրաէներգետիկական, գազամատակարարման և ջրամատակարարման համակարգերում 16/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Տնտեսական Իրանը սկսել է հրաժարվել ադրբեջանական ապրանքներից 16/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Տնտեսական TRIPP-ը նոր հնարավորություններ է ստեղծում միջտարածաշրջանային համագործակցության համար․ Հաջիև 16/02/2026 infomitk@gmail.com