Իրավունք Մեղադրող դատախազը միջնորդել է Վլադիմիր Գասպարյանին դատապարտել 11 տարվա ազատազրկման infomitk@gmail.com 07/05/2024 1 min read Փաստաբան Ալեքսանդր Կոչուբաևը տեղեկացնում է․ «Վլադիմիր Գասպարյանի գործով հանրային մեղադրողը միջնորդեց պատիժ 11 տարի ժամկետով՝ ծիծաղելու աստիճան անհիմն մեղադրանքներով: Մայիսի 14-ին պաշտպանական կողմը հանդես կգա ճառով»: Related Post navigation Previous Հայաստանի պետական սիմֆոնիկ նվագախումբը հյուրախաղերով հանդես կգա ԱՄՆ-ումNext Մայիսի 8-ի աստղագուշակ․ Բոլորին կզարմացնեք ձեր համառությամբ ու անկոտրում կամքով Բաց մի թողեք 1 min read Իրավունք Երևանում օտարերկրացին գողացել է «Այլոնկա» կենտրոնի տնօրենի պայուսակը, որում եղել են 1,5 մլն դրամ գումար, քարտեր 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Իրավունք Արտակարգ դեպք՝ Կոտայքում, «Սան Ռայս» հյուրատան հավաքարարը` 11-ամյա որդուն կողքին նստեցրած, «Jeep»-ից կրակnցներ է արձակել 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Իրավունք Արաբկիրի ոստիկանները բացահայտել են գողության դեպք․ հայտնաբերվել են մեքենայի հայելու 21 զույգ ապակիներ 17/02/2026 infomitk@gmail.com