Հանրություն Մոտենում է հերթական ակտիվ ցիկլոնը․ Սուրենյանը հայտնել է՝ երբ infomitk@gmail.com 21/05/2024 1 min read «Հիդրոօդերևութաբանության և մոնիթորինգի կենտրոն»-ի տնօրենի տեղակալ Գագիկ Սուրենյանը սպասվող եղանակի վերաբերյալ «Ֆեյսբուք»-ի իր էջում գրել է․ «Մայիսի 24-ից մեզ է մոտենում հերթական տեղումնաբեր ակտիվ ցիկլոնը»։ Related Post navigation Previous Ռեիսիի մահը ներիշխանական ուժերի հավասարակշռություն չի փոխում, իսկ «չարակամնե՞րը»Next 3 տարեկան երեխան կանգնել է մահճակալին, բացել պատուհանն ու դուրս ընկել․ վիճակը կայուն ծանր է Բաց մի թողեք 1 min read Հանրություն Փետրվարի 18-ի աստղագուշակ․ Գերազանց հանդիպումներ կունենաք ոչ ֆորմալ մթնոլորտում 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Հանրություն Իմ և վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի քաղաքացիական ամուսնությունն ավարտվել է. Աննա Հակոբյան 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Հանրություն Կարինա Ակոպովան եւ Նիկիտա Ռախմանինը 14-րդն են 17/02/2026 infomitk@gmail.com