Պաշտոնական Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ infomitk@gmail.com 18/02/2026 1 min read Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ։ Այս մասին հայտնում է վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը: Փետրվարի 19-ին Վաշինգտոնում վարչապետը կմասնակցի Խաղաղության խորհրդի անդրանիկ նիստին։ Related Post navigation Previous Հայաստանում ընտրողների թիվը 21-ի համեմատ նվազել է 100 հազարովNext Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանի «դատավճիռն» ինչո՞ւ է առանձին հրապարակվել Բաց մի թողեք 1 min read Պաշտոնական Նիկոլ Փաշինյանն ու Գերտ Յան Կուպմանը քննարկել են Հայաստան-ԵՄ համագործակցության ընթացիկ ծրագրերը 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Գլխավոր դատախազի հրամաններով՝ դատախազությունում տեղի են ունեցել կադրային փոփոխություններ 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Սահմանների դեմարկացիայի և դելիմիտացիայի հանձնաժողովների նիստ տեղի կունենա Հայաստանում 16/02/2026 infomitk@gmail.com