Հրապարակ ՀՀ-ում ԵՄ դիտորդական առաքելության կարգավիճակի մասին համաձայնագիրը մտել է ուժի մեջ infomitk@gmail.com 07/05/2024 1 min read Վավերացման եզրափակիչ փուլերի ավարտից հետո ուժի մեջ է մտել Եվրամիության և Հայաստանի Հանրապետության միջև ՀՀ-ում ԵՄ քաղաքացիական դիտորդական առաքելության կարգավիճակի մասին համաձայնագիրը: Այս մասին հայտնում են Հայաստանում ԵՄ առաքելությունից: Related Post navigation Previous «Հայաստան-ԵՄ կրթական երկխոսություն» համաժողովում ներկայացվեց կրթական բարեփոխումների վերաբերյալ երկխոսության հարթակըNext Սահմանագծման արդյունքում հայկական կողմին է անցնում 3 հեկտար տարածք. Կիրանցի վարչական ղեկավար Բաց մի թողեք 1 min read Հրապարակ Բելգիան նկատողություն է անում ԱՄՆ դեսպանին` թլպատման մեղադրանքների համար 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Հրապարակ Եվրամիությունը՝ ՌԴ սպառնալիքին ի պատասխան, որքա՞ն հետևողական կլինի Լեհաստանի հարցում 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Հրապարակ Ով է ԵՄ դիտորդական առաքելության նոր ղեկավարը․ Լուսանկար 18/02/2026 infomitk@gmail.com