Միջազգային Թուրքիայում կրակոցների հետևանքով 9 մարդ է վիրավորում ստացել infomitk@gmail.com 13/08/2025 1 min read Թուրքիայի Գազիանթեփ նահանգում զինված միջադեպ է տեղի ունեցել։ Ինչպես հաղորդում են թուրքական լրատվամիջոցները, երկու խմբերի միջև տեղի ունեցած միջադեպի հետևանքով վիրավորվել է 9 մարդ։ Իրավապահ մարմինները հետաքննություն են անցկացնում։ Related Post navigation Previous Ադրբեջանի և Հայաստանի հետ ստորագրված փաստաթղթերն ընդլայնում են ամերիկյան ընկերությունների հեռանկարները. ՊետդեպNext Մահվան ելքով վրաերթ՝ Երևանում. «Toyota»-ն վրաերթի է ենթարկել Երևանի քաղաքապետարանի Աղբահանության և սանմաքրան աշխատակցին. Լուսանկար Բաց մի թողեք 1 min read Միջազգային Եվրահանձնաժողովը մտադիր է հաստատել հակառուսական պատժամիջոցների նոր փաթեթ 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Միջազգային Նրանք ուզում են շեղել ուշադրությունը նախագահ Թրամփից․ Քլինթոնը՝ Էպշտեյնի գործի մասին 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կեղտոտ լվացք Միջազգային Ադրբեջանցի գործարարն ու նրա կինը Մոսկվայում բարձրահարկ շենքի պատուհանից ընկել ու մաhացել են․ երեխան տանն է եղել 17/02/2026 infomitk@gmail.com