Լուրեր Կեղտոտ լվացք Զինծառայողի՝ հրազենային վնասվածքով, դին է հայտնաբերվել infomitk@gmail.com 14/01/2026 1 min read Հունվարի 14-ին՝ ժամը 09:50-ի սահմաններում, հայտնաբերվել է ՊՆ N զորամասի զինծառայող Վահան Խաչատուրի Պետրոսյանի դին՝ հրազենային վնասվածքով։ Հայտնում են ՀՀ ՊՆ-ից։ Դեպքի հանգամանքներն ամբողջովին պարզելու նպատակով ընթանում է քննություն: Related Post navigation Previous Բաքվում պահվող չորս գերիներին վերադարձրեցին․ ՓաշինյանNext Հրապարակվել է ԹՐԻՓ կոչվող ծրագրի իրականացման շրջանակը, որը ցուցանում է, որ սա Նախիջևանը Ադրբեջանին կապող միջանցք է. Տեսանյութ Բաց մի թողեք 1 min read Լուրեր Ի՞նչ է հայտարարագրել ՏԿԵ նոր փոխնախարարը․ 9 անշարժ գույք, 8 մլն դրամ․ Լուսանկար 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Լուրեր «ՀայաՔվե»-ն ներկայացրեց ԱԺ ընտրություններին մասնակցության ձևաչափը՝ կմասնակցի այլ գաղափարակից ուժերի հետ 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Լուրեր Մյունխենում միջադեպ է տեղի ունեցել Մեհրիբան Ալիևայի և քաղաքական վտարանդիի միջև 18/02/2026 infomitk@gmail.com