Կեղտոտ լվացք Բաքվում շարունակվում է Արցախի ռազմաքաղաքական ղեկավարության նկատմամբ դատական ֆարսը infomitk@gmail.com 26/07/2025 1 min read Բաքվում շարունակվում է ապօրինաբար պահվող Արցախի ռազմաքաղաքական ղեկավարության նկատմամբ դատական ֆարսը։ Ադրբեջանը շարունակում է ներկայացնել իր «տուժածներին», որոնք խոսել են Արցախյան պատերազմների մասին՝ պատասխանելով «մեղադրյալ» հայերի հարցերին։ Related Post navigation Previous Հուլիսի 26-ի աստղագուշակ․ Ավելի լավ է բարդ գործերը հետաձգելNext Արտակարգ դեպք Երևանում․ ճանապարհի թույլատրելի հատվածում կայանված մեքենան անձրևի վարարման պատճառով ինքնաբերաբար առաջ է ընթացել և հայտնվել Վեոլիա ջրի փորած փոսում․ Լուսանկար Բաց մի թողեք 1 min read Կեղտոտ լվացք Ներխուժել են Անի Սամսոնյանի աշխատասենյակ 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կեղտոտ լվացք Ռուբեն Վարդանյանի դատավճիռն իրավաբանորեն անհիմն է, որտեղ նա կանցկացնի անազատության մեջ 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կեղտոտ լվացք Միջազգային Ադրբեջանցի գործարարն ու նրա կինը Մոսկվայում բարձրահարկ շենքի պատուհանից ընկել ու մաhացել են․ երեխան տանն է եղել 17/02/2026 infomitk@gmail.com