Պաշտոնական Խնդիրը ֆինանսական կենսագրություն ձևավորելն է․ կադրեր` «Ընտանեկան փոդքասթ»-ի 5-րդ թողարկումից infomitk@gmail.com 30/01/2025 1 min read Նիկոլ Փաշինյանը ֆեյսբուքյան էջում կադրեր է հրապարակել Ընտանեկան փոդքասթի նոր թողարկումից։ «Ընտանեկան փոդքասթի 5-րդ թողարկումը դիտեք վաղը»,- գրել է նա։ Մանրամասները՝ տեսանյութում։ Related Post navigation Previous Սերժ Սարգսյանը չի տիրապետել պետության անվտանգության երաշխավորի «կլինիկական պատկերին»Next ԵԽԽՎ-ում, բայց սահմանափակ լիազորություններով. ինչ է պահանջվում Վրաստանից Բաց մի թողեք 1 min read Պաշտոնական Պետբյուջեից 520,7 մլն դրամ կհատկացվի ՔՊ-ին, «Հայաստան» դաշինքին, ԲՀԿ-ին և «Հանրապետության»-ը 19/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Նիկոլ Փաշինյանն ու Գերտ Յան Կուպմանը քննարկել են Հայաստան-ԵՄ համագործակցության ընթացիկ ծրագրերը 17/02/2026 infomitk@gmail.com