Պաշտոնական «Հարցադրում և պատասխան»՝ կցելով սքրինշոթեր infomitk@gmail.com 05/06/2025 1 min read Նիկոլ Փաշինյանը սոցցանցի իր էջում հրապարակել է քաղաքացիներից մեկի՝ իրեն ուղղված հարցն ու իր պատասխանը: Հրապարակումը վարչապետը վերնագրել է «Հարցադրում և պատասխան»՝ կցելով սքրինշոթեր: Related Post navigation Previous Խոշոր վթար Աշտարակի մայրուղում, երթևեկությունը դադարեցվել է, արգելվում է առաջ գնալ․ ԼուսանկարներNext Հայաստանում մեկնարկում են Վրաստանի մշակույթի օրերը. ինչ միջոցառումներ են նախատեսված Բաց մի թողեք 1 min read Պաշտոնական Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով մեկնել է Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Նիկոլ Փաշինյանն ու Գերտ Յան Կուպմանը քննարկել են Հայաստան-ԵՄ համագործակցության ընթացիկ ծրագրերը 17/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Գլխավոր դատախազի հրամաններով՝ դատախազությունում տեղի են ունեցել կադրային փոփոխություններ 17/02/2026 infomitk@gmail.com