Կարծիք Հայաստանը վերածվում է խաղաղության տուպիկի. Առաքելյան infomitk@gmail.com 12/06/2025 1 min read Հայ-վրացական սահմանին տեղի ունեցող տնտեսական աղետը իշխանությունների վարած արտաքին և տնտեսական խայտառակ քաղաքականությունների հետևանքն է։ Հայաստանը վերածվում է խաղաղության տուպիկի։ Այս մասին գրել է Մեսրոպ Առաքելյանը։ Related Post navigation Previous Ներկա իշխանությունների այս հակահայկական ապուշությունը մեկնաբանելու համար այլ բացատրություն չկա․ ԱբովյանNext Կատվի վզից զանգ կախող ինչպես չի եղել, այնպես էլ չկա. Վարդանյան Բաց մի թողեք 1 min read Կարծիք Համապետական ընտրություններին մենք պետք է ընտրենք ոչ թե անհատի, այլ՝ քաղաքական այնպիսի թիմի 22/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կարծիք Հայաստանին՝ խոստումներ, Ադրբեջանին՝ զենք 22/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կարծիք Ամբոխը ատում է ուժեղին, քանի որ ուժեղը նրան հիշեցնում է իր թուլությունը 22/02/2026 infomitk@gmail.com