Պաշտոնական Վաշինգտոնում այսօր կստորագրեն ռազմավարական գործընկերության փաստաթուղթը infomitk@gmail.com 14/01/2025 1 min read Այսօր Վաշինգտոնում ՀՀ ԱԳ նախարար Արարատ Միրզոյանը և ԱՄՆ պետքարտուղար Էնթոնի Բլինքենը կտորագրեն Հայաստանի Հանրապետության և Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների միջև ռազմավարական գործընկերության մասին փաստաթուղթը, հայտնում են ՀՀ ԱԳՆ-ից։ Related Post navigation Previous Հունվարի 14-ի աստղագուշակ․ Հնարավոր են դրամական մուտքեր և արժեքավոր նվերներNext Փաշինյանը զբաղված է կործանարար ինքնախաբեության ներշնչանքով․ Լևոն Զուրաբյան Բաց մի թողեք 1 min read Պաշտոնական Հայաստան այցելած ադրբեջանցիները ՌԴ քաղաքացիներ են․ երկիր մտել, դուրս են եկել «Բագրատաշեն»-ի անցակետով․ Լուսանկար 20/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Երբ մի կողմ եք դնում զենքերը և ներդրում կատարում բարգավաճման մեջ, դա կբերի նվաճում․ Վենսը՝ Փաշինյանին և Ալիևին 19/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Պաշտոնական Նիկոլ Փաշինյանը ոչ պաշտոնական շփում է ունեցել Ադրբեջանի նախագահի հետ 19/02/2026 infomitk@gmail.com