Իրավունք Կալանավորվել է Շենգավիթ վարչական շրջանի նախկին ղեկավար Ռազմիկ Մկրտչյանը infomitk@gmail.com 14/06/2025 1 min read Կալանավորվել է Շենգավիթ վարչական շրջանի նախկին ղեկավար Ռազմիկ Մկրտչյանը: Հիշեցնենք, որ հունիսի 10-ին նա հայտարարել էր իր լիազորությունները դադարեցնելու մասին: Related Post navigation Previous Վանաձորում որդին մորը պատուհանից դուրս է նետել, ապա ինքն է նետվել ցածNext Գյումրիում ուժգին քամի է՝ ուղեկցված անձրևի ու խոշոր կարկուտի հետ. Լուսանկար Բաց մի թողեք 1 min read Իրավունք Դիլիջանում պարեկներն Էկոպարեկային ծառայության տեղամասի պետին զրկել են վարելու իրավունքից․ Լուսանկար 21/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Իրավունք Կեղտոտ լվացք Ինչ կապ ունեն Երևանում լայնամասշտաբ ստուգումները Աջափնյակի արյունալի դեպքի հետ 21/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Իրավունք Երևանում խոշորամասշտաբ խուզարկություններ են. մանրամասներ 20/02/2026 infomitk@gmail.com