Կարծիք Զրոյական կետից բանակցելը ծանր հետևանքներ ունեցավ․ Կարեն Միրզոյան. Տեսանյութ infomitk@gmail.com 08/01/2025 1 min read ԱրցախԹիՎի/ «Իրականում». Արցախի արտաքին գործերի նախկին նախարար Կարեն Միրզոյանը Նարեկ Սահակյանի հետ խոսել է Արցախյան հիմնահարցի շուրջ տեղի ունեցած բանակցությունների, արդյունքների և դրանց վերաբերյալ վերջին որակումների մասին: Ամբողջական տարբերակը՝ Related Post navigation Previous Ֆրանսիան նպատակահարմար չի գտնի Հայաստանում «կղզիանալը»Next Հայ մարզիկը ՌԴ-ում կրակել է մարզիչի վրա ու կալանավորվել Բաց մի թողեք 1 min read Կարծիք Շարունակել պայքարը Ռուբեն Վարդանյանի ազատ արձակման համար, ես շարունակելու եմ 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կարծիք Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանի «դատավճիռն» ինչո՞ւ է առանձին հրապարակվել 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կարծիք Որևէ բան Հայաստանում ա՞յլ կլիներ, եթե Սամվել Բաբայանը «նույնպես առևանգվեր» 18/02/2026 infomitk@gmail.com