Կարծիք Այսօր կլիներ ձեր տոնը ․․․ Արման Թաթոյան․ Լուսանկար infomitk@gmail.com 28/01/2025 1 min read Հայաստանի նախկին ՄԻՊ Արման Թաթոյանը երեկ՝ հունվարի 27-ին, Եռաբլուրից լուսանկար է հրապարակել՝ կից գրելով․ «Վաղը կլիներ ձեր տոնը։ Վերքերը չեն սպիացել, ձեր սխրանքը չի խամրելու: Հավերժ փառք ու խոնարհում հանուն Հայրենիքի ընկած Հերոսներին»: Related Post navigation Previous Սա ոչ միայն միջազգային իրավունքի անտեսում է, այլև՝ նվաստացում Եվրոպայի խորհրդի համար․ Արմեն ԳևորգյանNext 45-ամյա տղամարդը, իրենց շենքի բակում տեղադրել է թիրախ և «Սայգա» ինքնաձիգով կրակել դրա վրա Բաց մի թողեք 1 min read Կարծիք Շարունակել պայքարը Ռուբեն Վարդանյանի ազատ արձակման համար, ես շարունակելու եմ 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կարծիք Արցախի նախկին պետնախարար Ռուբեն Վարդանյանի «դատավճիռն» ինչո՞ւ է առանձին հրապարակվել 18/02/2026 infomitk@gmail.com 1 min read Կարծիք Որևէ բան Հայաստանում ա՞յլ կլիներ, եթե Սամվել Բաբայանը «նույնպես առևանգվեր» 18/02/2026 infomitk@gmail.com